Будинок пристарілих в Кропівницькому «Турбота коханих»

Людині в похилому віці доводиться боротися з безліччю фізичних обмежень і моральних тривог. Він відчуває безпорадність і вічно метається між бажанням попросити у родичів потрібного медично-побутового догляду та страхом стати тягарем. Ці почуття негативно позначаються на самопочутті старої людини і приводять його дітей і онуків до думки скористатися послугами приватного будинку престарілих в Україні.

Догляд за літньою людиною в приватному пансіонаті «Турбота коханих» дозволяє кожному гостю відчувати себе спокійно і захищено. Ми щодня працюємо над тим, щоб життя наших гостей стала легше і радісніше, а їх внутрішній світ перебував в гармонії.

Догляд за самостійними постояльцями

Деякі гості приходять до нас тому, що вдома немає повноцінних умов для їх комфортного проживання. Інша категорія постояльців - ті, чиї родичі в даний момент не мають можливості наглядати за їх станом. Це можуть бути люди похилого віку з досить міцним здоров'ям, здатні до розумової праці і спраглі спілкування. Ми допомагаємо їм провести час в пансіонаті з користю, пропонуємо зручні умови проживання та в повній мірі піклуємося про їх стан.

Догляд за лежачими людьми похилого віку

У старості багато людей втрачають здатність пересуватися самостійно. Для таких людей в пансіонаті організовані комфортні умови в кімнатах зі спеціалізованим медичним обладнанням. У нашому розпорядженні є функціональні ліжка для лежачих хворих, приліжкові трапеції, поручні, інвалідні коляски. Персонал пансіонату допомагає гостям здійснювати гігієнічні процедури, приймати їжу, ліки, спілкуватися і гуляти.

Реабілітація після травм, інсультів і інфарктів

Відновлення після складних фізичних травм і хвороб для літньої людини - справжній подвиг. У домашніх умовах складно знайти в собі сили відновити функціональність - старі люди побоюються стати тягарем. Через це деякі з них відмовляються від допомоги або замовчують про свої потреби. У приватному елітному будинку для літніх здійснюють повноцінний медичний догляд і відроджують в людях потяг до життя.

Хоспіс

Старі люди, які страждають від серйозних захворювань, вкрай потребують медичного контролю та уваги. Домашній догляд, здійснюваний родичами без лікарського досвіду і потрібних навичок, для тяжко хворої людини може бути тягарем. Доглядальниці, медсестри і лікарі нашого пансіонату контролюють самопочуття і настрій постояльців хоспісу, цілодобово спостерігаючи за їх здоров'ям.

Як ми реалізуємо комплексний догляд за людьми похилого віку

Щоденний моніторинг стану постояльців

Контроль здоров'я літніх людей - наша головна задача. Ми перевіряємо основні життєві показники мінімум два рази на день, допомагаємо приймати медикаменти і здійснювати всі гігієнічні процедури. При виникненні проблем зі здоров'ям миттєво надаємо першу допомогу, викликаємо профільних фахівців, а в разі госпіталізації - супроводжуємо в лікарню.

Підтримка гігієни приміщень

Всі кімнати щодня провітрюються, і в них здійснюється вологе прибирання. У кожному приміщенні передбачена кліматична техніка (радіатори з регуляторами, теплі підлоги, кондиціонери). У будівлі пансіонату зроблений євроремонт з продуманим плануванням, зручною для літніх постояльців.

Організація дозвілля

У розпорядженні наших гостей бібліотека, настільні ігри, телевізор, ділянку для занять садівництвом. Ніхто з присутніх не обтяжений господарськими обов'язками, але при бажанні вони можуть брати участь у загальному житті пансіонату. Люди похилого віку разом дивляться передачі, обговорюють фільми та новини, співають, малюють, в'яжуть, роблять зарядку і, звичайно ж, відзначають свята в колі друзів і однодумців.

Безпека на території пансіонату

Ми усвідомлюємо, що відповідаємо за життя і здоров'я кожного постояльця, тому у всіх кімнатах приватного будинку престарілих встановлені камери спостереження. У будівлі продумана протипожежна сигналізація та аварійні виходи, є вогнегасники і датчики диму. У кімнатах, де розташовуються лежачі хворі і VIP-клієнти, передбачена тривожна кнопка.