У приватний пансіонат для людей похилого віку «Турбота коханих» надходять люди в різному стані. Деякі з них потребують реабілітації після інсульту або інфаркту, хтось страждає від невиліковних хвороб Альцгеймера або Паркінсона, інші ж просто не в змозі доглядати за собою і потребують уваги фахівців. Незалежно від того, що саме призвело до нас людини, ми максимально уважно стежимо за якістю його життя, роблячи її спокійною, повноцінної і, звичайно ж, безпечною.

Як забезпечується безпека постояльців в пансіонаті «Турбота коханих»

Поки решта світу знаходиться в нескінченній поспіху, на території нашого будинку престарілих панує тиха, спокійна атмосфера. Її забезпечують уважні медсестри і співчутливі доглядальниці, які стежать за здоров'ям постояльців. На допомогу співробітникам пансіонату організована продумана система безпеки.

Охорона будівлі і території «Турбота коханих»

 • Більшість приватних будинків престарілих знаходиться в тихих природних зонах далеко від міської суєти. Бабусі і дідусі проживають в екологічних умовах, дихають чистим повітрям і милуються прекрасними зеленими насадженнями. І поки постояльці відпочивають, їх спокій оберігають приватні охоронні служби.
 • Будинок пристарілих знаходиться під зовнішнім і внутрішнім відеоспостереженням. Ми моментально дізнаємося, якщо на територію пансіонату зайшов хтось сторонній. Ця ж система дозволяє нам стежити за станом постояльців і блискавично реагувати в разі, якщо помічені перші ознаки поганого самопочуття.
 • У приміщеннях пансіонату є тривожні кнопки. Ними оснащені апартаменти, в яких розміщуються лежачі хворі, а також VIP-кімнати. Ці заходи дозволяють ненав'язливо, але уважно контролювати самопочуття кожного гостя.

Контроль здоров'я постояльців приватного будинку престарілих

 • Нам довіряють турботу про літніх людей в різному стані, і всім без винятку надається необхідна допомога:
 • Моніторинг здоров'я. Ми щодня перевіряємо температуру, тиск, пульс і цукор.
 • Контроль прийому медикаментів. Люди похилого віку, залишаючись без нагляду, часто перестають пити таблетки або змінюють дозування. Ми стежимо, щоб людина отримала необхідні препарати і вносимо коригування тільки після консультації з медичним фахівцем.
 • Надання соціальної допомоги. У «Турботі улюблених» ніхто не залишається на самоті. Літні люди не відчувають себе тягарем, адже живуть в суспільстві однодумців. Тим, хто зазнає труднощів з соціалізацією, медсестри нададуть необхідну підтримку.
 • Організація дозвілля. Для того, щоб відчувати себе в безпеці, людині потрібно позитивна діяльність. Це звертає увагу на певні тригери, які активізують оптимістичні відчуття. Ми організуємо дозвілля постояльців, підтримуючи їх фізичну та інтелектуальну активність. Наші гості завжди зайняті, їм просто ніколи нудьгувати і тривожитися.
 • Постійний зв'язок з будинком. Родичі можуть зателефонувати в будь-який час або приїхати в гості, щоб переконатися в хорошому самопочутті близької людини. Літнім людям це допомагає відчувати себе частиною сім'ї, яка в будь-який момент проконтролює їх стан і умови життя.
 • За бажанням родичів до хворого можуть приходити профільні лікарі та інші фахівці. Їх послуги не входять у вартість проживання в приватному будинку для літніх людей, але ми зобов'язуємося проконтролювати їх присутність і виконати всі лікарські рекомендації.

Профілактика вірусних захворювань на території пансіонату

 • Через нестабільну епідеміологічної обстановки ми посилили заходи безпеки, спрямовані на захист від вірусів та інфекцій.
 • Проводимо щоденне вологе прибирання приміщень з дезінфікуючими засобами.
 • Здійснюємо провітрювання кімнат кожні кілька годин.
 • Організуємо обов'язкові гігієнічні процедури кожному гостю, зокрема миття рук до, після їжі і після виходу на прогулянку.
 • Контролюємо наявність захисних масок, бахіл і халатів у відвідувачів.

Комплексний захист життя і здоров'я в «Забота Любимых»

Ми здійснюємо паліативну допомогу кожному гостю без винятку. Персонал пансіонату навчений реагувати на перші ознаки небезпеки будь-якого роду. Ми тісно взаємодіємо з державними службами, до яких можемо звернутися в разі надзвичайної ситуації. Однак більшість проблем вирішуємо власними силами, адже маємо для цього необхідні ресурси.

У пансіонаті «Турота коханіх« ніхто не залишається наодинці зі своїм болем, проблемами або гнітючими думками. Перебуваючи під цілодобовим наглядом кваліфікованого персоналу приватного пансіонату для людей похилого віку, наші постояльці знаходяться навіть в більшій безпеці, ніж в непристосованих для літніх людей традиційних квартирах.